Teatr Syrena
szukaj 
szukaj w   
Wyszukiwanie zaawansowane
 

Biuletyn Informacji Publicznej

RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP - Teatr Syrena > Menu Podmiotowe > Kompetencje > Kontakty

Kontakty

  Drukuj
 


Główna specjalistka ds. sekretariatu
Alicja Patora – Goller
tel. 22 10 11 601, 22 628 27 94
a.goller@teatrsyrena.pl


DZIAŁ ARTYSTYCZNY

Kierownik muzyczny
Tomasz Filipczak
t.filipczak@teatrsyrena.pl

Kierownik koordynacji pracy artystycznej
Łukasz Mitka
tel. 22 10 11 604
koordynacja@teatrsyrena.pl
l.mitka@teatrsyrena.pl

Kierowniczka literacka
Iza Natasza Czapska (czasowo nieobecna)
i.czapska@teatrsyrena.pl


DZIAŁ ADMINISTRACJI

 Kierownik administracyjny
Łukasz Barszcz
mobile: 795 110 788
l.barszcz@teatrsyrena.pl


DZIAŁ FINANSOWY

Główna księgowa
Barbara Turlej
tel. 22 10 11 614
b.turlej@teatrsyrena.pl

Specjalistka ds. księgowości
Zofia Świeczka
tel. 22 10 11 623
z.swieczka@teatrsyrena.pl

Specjalistka ds. kadr i płac
Małgorzata Jarząbek
tel. 22 10 11 615
m.jarzabek@teatrsyrena.pl


DZIAŁ SPRZEDAŻY

Kierownik działu sprzedaży
Kamil Sadowski
tel. 22 10 11 630
k.sadowski@teatrsyrena.pl

Specjalista ds. sprzedaży-kasjer
Mirosław Kalinowski
tel. 22 10 11 613
m.kalinowski@teatrsyrena.pl

Specjalistka ds. sprzedaży-kasjerka
Katarzyna Kondracka (czasowo nieobecna)
tel. 22 10 11 616
k.kondracka@teatrsyrena.pl

Koordynatorka edukacji
Paulina Huczyńska
tel. 22 10 11 609
p.huczynska@teatrsyrena.pl


DZIAŁ PR i MARKETINGU

Kierowniczka działu PR i marketingu
Agata Sobierajska
a.sobierajska@teatrsyrena.pl

Specjalistka ds. PR i marketingu
Michał Wybieralski
tel. 22 10 11 642
m.wybieralski@teatrsyrena.pl


DZIAŁ TECHNICZNO-PRODUKCYJNY

Kierownik produkcji i koordynator zespołu technicznego
Grzegorz Rychlik
g.rychlik@teatrsyrena.pl

Specjalista ds. zaopatrzenia i produkcji
Hubert Czajka
mobile: 791 629 003
h.czajka@teatrsyrena.pl

Specjalistka ds. produkcji
Aleksandra Ślązak
mobile: 791 629 750
a.slazak@teatrsyrena.pl

Specjalistka ds. produkcji, koordynatorka impresariatu
Zuzanna Miladinović (czasowo nieobecna)
mobile: 795 488 933
z.miladinovic@teatrsyrena.pl

Kierownik pracowni realizacji światła
Artur Wytrykus
tel. 22 10 11 641
oswietlenie@teatrsyrena.pl

Kierowniczka pracowni realizacji dźwięku
Julia Papis
tel. 22 10 11 640
akustycy@teatrsyrena.pl


 
 
Wprowadził BZMW/ext.MKarlinski 28-08-2012
Aktualizujący Barszcz Łukasz (Teatr Syrena) 19-01-2021
Zatwierdzający Walecka Agnieszka Monika (Teatr Syrena) 20-01-2021
Publikujący Bartold Jan (Gabinet Prezydenta (GP)) 20-01-2021
Liczba odwiedzin: 5999
Rejestr zmian